Dojmy ze 4. víkendu

První ročník jednoletého kurzu vedoucích ministrantů skončil. Nejlepší zhodnocení je od samotných účastníků. Jak se jim to líbilo?

Kurz stál za to. Krom toho, že jsme se dozvěděli mnoho zajímavých věcí, jsme se tu i fyzicky vybili a skvěle se najedli. Rozhodně doporučuji všem. Z informací zde nabytých se dá těžit při vedení skupin ministrantů. DOPORUČUJI!! (Filip)

Celý kurz stál za to. V každém jsme se dozvěděli něco nového. Dozvěděli jsme se tu mnoho zajímavých věcí které se nám budou hodit na vedení skupinek. Tento kurz bych všem DOPORUČIL dozvíte se tu mnoho zajímavých věcí, které se vám budou hodit na vedení skupinek. (Stanislav)

Tento kurz vedoucích ministrantů jsem si naprosto užil. Dozvěděl jsem se spoustu zajímavých věcí od různých přednášek až po vyzkoušení teorie v praxi, tedy her. Je to skvělá příležitost jak začít vést ministranty, anebo k zdokonalení dosavadních zkušeností s vedením. Neváhejte a přijeďte na další kurz vedoucích ministrantů. (Marek)

Všem doporučuji tento kurz stojí to za to sem jet. Všechny 4 víkendy jsem si doopravdy užil. Kurz mi přinesl spousty informací abych udělal ministrantské schůzky lépe a zajímavěji. V neposlední řadě bych podotkl že se zde dobře vaří a jídlo je velice dobré a chutné a je ho dostatek. (Jaroslav)

Všem, kteří chtějí dělat s ministrantama, doporučuji. Naučíte se spoustu zajímavých věcí a pomůže Vám to s práci s ministrantama. Nebojte sem přijít a něco nového se naučit. (Štěpán)

fotogalerie zde

_DSC1144

PS: Opravdu jsme nic necenzurovali a opravdu je jídla dost. Těšíme se na další ročník!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.