Tým 2017/2018

 


o. Karel, kaplan

Jmenuji se Karel Adamec, pocházím z Olešnice, což je sice oficiálně město, ale má 1800 obyvatel:-). Vyrůstal jsem ve věřící rodině jako nejstarší z pěti dětí, po základce jsem se učil na elektrotechnické průmyslovce, a pak šel rovnou do semináře. Moc důležité je pro mě Schönstattské hnutí, kde mám svůj duchovní domov. Ale, co bych víc vykládal… …přijeď na MAMRE!!!


o. Juris, farář

o. JurisVlastním jménem jsem Jiří Jeniš a pocházím z malého městečka Újezd u Brna. Vyrostl jsem v obyčejné, ale krásné křesťanské rodině spolu se šesti sourozenci. Než jsem se stal knězem, tak jsem vystudoval architekturu. Ale živé chrámy jsou pro mě důležitější než chrámy kamenné. Mým biřmovacím patronem je Pier Giorgio Frassati, bohatý a vlivný mladík, který následoval Krista (opak Mt 19,16-22).


Martin


Maruška

Jmenuju se Maruška, respektive Marie Anna Terezie Severová a pocházím z malinké vesničky poblíž Brna, zvané Velatice. Vyrůstala jsem v poměrně velké věřící rodině (mám 3 sestry a 3 bratry). Po základce jsem chodila na BiGy v Brně a poté jsem studovala Chemii konzervování-restaurování a Učitelství chemie a křesťanské výchovy. Mám velmi ráda Španělsko, proto jsem taky půl roku studovala ve Španělsku, kde jsem se naučila spoustu nových věcí a stále se učím a je mi jasné jedno: že se budu učit celý život! 😀


Sára

Ahoj! Doma mě volají Sáro nebo Sáří 😉 pocházím z malého městečka Třešť ( mezi Jihlavou a Telčí) Chodila jsem na gymnázium do Telče a rok jsem žila ve Skotsku jako au-pair. Ráda cestuji ( Evropa je mi už malá). Chtěla bych jednou jít Appalačskou stezku. Koupat se pod vodopádem. Terénním autě po safari!… Mám moc ráda přírodu, hory, focení, běh, kolektivní sport,.

Na mamre jsem druhým rokem. Být tu druhý rok jsem se rozhodla, protože vnímám, že mi mamre hodně dává a mám stále, co ještě dát a hl. hodně stále dostávám. Ráda říkám výzvám své ANO.


Jenda

Ahoj! Jmenuju se Jan Novotný a pocházím z města Dubňany na jihu Moravy. Momentálně jsem kousek před dokončením bakaláře na Fakultě strojního inženýrství v oboru mechatronika. Mám moc rád hudbu, přírodu, a přátele.

Na Mamre se se mnou nejspíš potkáte při hudebním doprovodu či vedení chval, taky mám nově na starost web, některé aktivity a hry, údržbu centra a techniky, a tak dále. Moc se těším až navážu přátelství i s Vámi, kteří se na centrum chystáte poprvé. Přál bych si, abyste zde mohli zakoušet živé křesťanské společenství a reálnou Boží přítomnost, bezpodmínečné přijetí a lásku.

_______________________________________________________________________________

Comments are closed.