Tým 2018/2019


o. Juris, farář

Vlastním jménem jsem Jiří Jeniš a pocházím z malého městečka Újezd u Brna. Vyrostl jsem v obyčejné, ale krásné křesťanské rodině spolu se šesti sourozenci. Než jsem se stal knězem, tak jsem vystudoval architekturu. Ale živé chrámy jsou pro mě důležitější než chrámy kamenné. Mým biřmovacím patronem je Pier Giorgio Frassati, bohatý a vlivný mladík, který následoval Krista (opak Mt 19,16-22).


o. Tomáš, kaplan

Jsem měšťák, narodil jsem se v Brně, ale nejradši mám Olomouc, kde jsem studoval. Pocházím z velké rodiny, bylo nás 7 vlastních dětí (nejstarší brácha Jirka zemřel při autonehodě ve 23 letech), a dále si naši vzali do pěstounské péče dalších 8 dětí. Jsem druhý nejstarší, z vlastních mám ještě čtyři mladší sestry: Danuška, Maruška, Janička, Helenka (dvě jsou vdané, jsem třikrát strýčkem) a pak nejmladší je brácha Kubík.


Peťa

Pocházím z Brna. Letos v květnu jsem odmaturovala na Bigy, kde jsem celých 8 let studovala. Jsem nejstarší ze 6 sourozenců – mám 2 mladší sestry a 3 mladší bratry. Moje nejoblíbenější barva je růžová v jakémkoli odstínu!! ♥️ Co se týče mých zájmů, baví mě sportovat, spát, poslouchat hudbu a tančit. Taky se dost ráda usmívám a směju, poznávám nové lidi a povídám si s nimi. ☺️
No, a co by o mě řekli ostatní týmáci? Rozhodně to, že jsem ukecaná! 😅 A nebo možná, že jsem šílená… 😁


Luky

Pocházím z Bystrého, což je v Pardubickém kraji a královéhradecké diecézi. Ostatní týmáci o mě s opovržením říkají, že jsem čecháček, na což btw. hrdej! 😎 Mezi mé oblíbené činnosti patří třeba hájení oranžové barvy, pač si myslím, že je fakt hezká, sportování, práce a jídlo! Mám moc rád dobré jídlo, ze všeho nejradši mám svíčkovou. Svůj volný čas teď trávím především s rodinou. Zaraduju se vždy, když někde uslyším jakoukoliv písničku od Nickelbacku!
Moje oblbená hláška je: ,,To vydrží ještě deset cyklů!” – přijeďte na Mamre a já vám to mile rád vysvětlím. 😉


Hanka


Pepa

Narodil jsem se a žil v malebné vesničce Radostín nad Oslavou. Moje oblíbena barva je modrá, a to spíše světlé odstíny. Rád čtu, chodím do přírody na procházky a hraji šachy, nebo spíše hrál jsem – před tím, než jsem šel na Mamre. Mezi má oblíbená jídla patří steak s hranolky, ale jinak sním téměř vše. Radost mi činí, když vidím lidi okolo mě šťastné, a to je na centru často. Můj oblíbený citát závěrem: Když se člověk směje sám sobě, nevyjde ze smíchu po celý život.😁

Comments are closed.