Lidé na DCM

 

P. Roman Kubín ředitel Diecézního centra mládeže, vyrůstal jsem v malé vesnici Rozhraní, která leží mezi Letovicemi a Svitavami, na rozhraní Čech a Moravy, na rozhraní tří diecézí – brněnské, olomoucké a královéhradecké. Jsem prostřední dítě ze tří bratří. Mezi mé koníčky patří především kolo a plavání.

Fanda Jeleček pocházím z Jižní Moravy z malé vesničky poblíž Jaroměřic nad Rokytnou a mám 3 mladší sourozence. Jsem hrdý Moravák, co má rád zpívání, slivovicu, hudební nástroje, kolo, hory a dělání hloupostí. Mezi mé veliké lásky patří Bulharsko, kde jsem 2 roky působil jako dobrovolník v Salesiánské komunitě ve městě Kazanlak.

Verča Nováková

Tesařová_JitkaJíťa Tesařová pocházím z Vysočiny, ale moje srdce tluče pro Brno a jižní Moravu. To byl důvod, proč jsem se po škole tvrdohlavě rozhodla přestěhovat právě do Brna. A nelituji toho! Mám ráda moudré knihy a moudré lidi. V zimě se vyžívám v bruslení a ve zbytku roku se snažím vyrážet do přírody, kde si třídím myšlenky a dobíjím energii. Práce s dětmi a mládeží prolíná můj život již od 15 let, kdy jsem začala jezdit jako vedoucí na dětské tábory. Díky této činnosti mám spoustu přátel a skvělých zážitků.


Comments are closed.