Author Archives: JirkaD

Diecézní ministrantský tábor

O prázdninách se v Osové Bítýšce na Mamre uskuteční Diecézní ministrantský tábor, kteří pořádají bohoslovci brněnské diecéze spolu s centrem mládeže. Tábor je určen pro kluky ministranty na druhém stupni ZŠ. Prosíme, oslovte ministranty ve vašich farnostech a nabídněte jim … Continue reading

Kurz vedoucích ministrantů 2018-2019

Čtyři navazující víkendy na faře v Kuřimi určeny pro ty, kteří vedou ministranty ve farnostech (nebo se na tuto službu připravují). Prosíme, oslovte ministranty ze svých farností. Všechny informace a přihlašování zde: http://brno.signaly.cz/ministranti/?page_id=4863

Kurz vedoucích ministrantů

V rámci pastorace mládeže je také pamatováno na ministranty. Pro specifickou skupinu je i specifický kurz určený současným i budoucím vedoucím ministrantských skupin. Více informací zde.

Ministrantský den v Olomouci 2017

V sobotu 6. května se uskuteční Ministrantský den pro brněnskou diecézi v olomouckém semináři. Program je připraven pro všechny věkové kategorie.

Diecézní pouť rodin

Ve Žďáru nad Sázavou se v sobotu 27. 8. 2016 uskuteční 13. Diecézní pouť rodin k bráně svatého roku milosrdenství.

Komunita Emanuel zve na Velikonoce v Altöttingu

Co takhle prožít letošní Velikonoce trochu jinak než jsi zvyklý? Pojeď s námi do Altöttingu a prožij je ve společenství mladých lidí z různých koutů Evropy.

Přijeďte na Keramiku – Chvíle s bahnem

Dvouvíkendová akce zaměřená na návrh, vymodelování (duben) a glazování a povrchovou úpravu (květen) keramiky přímo v Osové Bítýšce. U tohoto kurzu bude navíc vybírán příspěvek 300 Kč na materiál.

Jarní prázdniny 2014 aneb „Shrekova cesta“

Nevíte co dělat o jarních prázdninách? Chcete je strávit ve společenství s Bohem a kamarády? Tak přijeďte k nám na Mamre! 

Zveme Vás na FlákFilm víkend

Dva měsíce po Vánocích a čtyři měsíce do prázdnin… co takhle si dopřát trochu odpočinku na Mamre? O víkendu 28.2. – 2.3. 2014 se koná akce s názvem FlákFilm víkend.

Přijeďte na postní duchovní obnovu

O víkendu 7. – 9. 3. 2014 se na Mamre uskuteční Postní duchovní obnova vedená otcem Petrem Košuličem.

Další animátorský víkend na komunikaci

O víkendu 31.1. – 2.2. 2014 proběhl na faře v Osové Bítýšce třetí animátorský víkend běhu A, který byl zaměřen na komunikaci.

Animátoři B a 25+

Lednový víkend od 17. do 19. patřil opět Animátorům B a také akci s názvem Cesty sněhem 25+.